Мапа

Afrodita-2 Aparthotel_FR Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Afrodita-2 Aparthotel_FR Слики и Видеа

Плажа
Плажа : Оддалеченост од плажа - 400 метри.
Лежалки за на плажа : Со доплата на лице место.
Чадори за сонце : Со доплата на лице место. 
Во цената не е вклучено:
Во цената не вклучено : 
- Миленичиња над 5 кг; 
- Креветче за бебе;
Локација

Локација : Apartaments in Afrodita 2 Hotel Солнечный берег,, 8240 Sunny Beach, Bulgaria

Дополнителни информации
Миленичиња се дозволени до 5 кг.
Сместување
Сместувачки капацитет :  
5 катни згради

Тип на соби :
Студио ( максимално до 2 лица )
Апартман со 1 спална соба ( максимално до 4 лица )  

Студио : Овој тип на соби располагаат со : Една просторна, широка соба со еден брачен кревет или 2 одделни кревети, целосно опремена кујна ( електричен бокал за вода, 
Пансион
Сместување на база : Наем на соба. 
За хотелот:
Хотелот се наоѓа во Сончев Брег на 1,7километри од центарот на градот, 400 метри од плажа. Кмплексот Афродита 2 располага со отворен базен, бар и ресторан. 

Информации за програмата

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.