Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

Adriatik Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Adriatik Hotel Слики и Видеа

Краток опис
Хотелот Адриатик е комплетно реновиран во 2017 година и е оддалечен само неколку чекори од плажата. Се наоѓа на 5 км од центарот на Драч и располага со спа центар, бар, ресторан со пространа тераса, отворен базен и затворен базен. Бесплатна WiFi конекција, паркинг и разни спортски објекти се достапни.
Плажа
Плажа во непосредна близина на хотелот. Сите гости можат да ја користат приватната плажа опремена со чадори за сонце и лежалки.
Концепт за исхрана
Ресторанот на хотелот служи традиционални албански специјалитети и италијанска кујна.
Спорт и рекреација
Хотелот нуди бесплатно користење на детско игралиште и фитнес центар. Тениски игралишта, спа и сауна може да се користат со доплата.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Дополнителни информации
Хотелот располага со 2 отворени базени (за возрасни и деца), 1 затворен базен, 1 тениско игралиште, 2 затворени ресторани, 1 затворен бар, 3 барови на отворено, игралиште за деца на отворено, Wi-fi во секоја област, клима уреди, 24 часовна услуга на рецепција и СПА центар.
Сместување
Сите соби се климатизирани и имаат работна маса, ТВ, телефон, минибар и бања.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Пансион
Хотелот овозможува ноќевање со појадок.
Home Location
Хотелот Адриатик е на 4 км од траектното пристаниште и 30 км од меѓународниот аеродром во Тирана.
За хотелот:
Познат како прв албански хотел изграден во 1957 година, Adriatik Hotel се наоѓа веднаш на песочната плажа во Драч. Овој елегантен и луксузен хотел се наоѓа на 25 минути возење од меѓународниот аеродром во Тирана (TIA).
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.