Мапа

Admiral Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Admiral Слики и Видеа

Плажа
Градска песочна плажа која се наоѓа на 100 метри од хотелот
Услови за деца
Туристи на возраст помеѓу 2 - 12.99 години се сметаат за децата од страна на хотелот.
За деца:  мени за деца, Детско креветче (бесплатно), високи столчиња за во ресторанот,  детски базен
Карактеристики за хотелот
Спорт и рекреација : отворен базен со  тераса, затворен базен со џакузи, слободен влез во Privilege Club Disco
 ресторан, лоби бар, кафе, базен бар, Wi-Fi во фоајето (бесплатно), менувачнца,собна послуга, СПА центар, фризер, конференциска сала, продавници,Перење алишта (доплата), миленичиња дозволено  (доплата)
Дополнителни информации

Двокреветна соба :  екстра кревет (фотелја),централна климатизација .Сателитска телевизија, мини бар, телефон , сеф (бесплатно),Wi-Fi(бесплатно), купатило со туш кабина, Фен, балкон,средување на собата - дневно, промена на постелнина -4 пати неделно,промена на крпи- дневно.Некои од собите имаат поглед кон морео и када.

Апартман : дневна соба и посебна спална соба ,Купатило со када, гостински  тоалет

Сместување
Капацитет на хотелот: 9-катна зграда,  3 лифтови, 240 двокреветни соби (Макс:2 + 1 лице, 23 m²),​22 фамилијарни соби (2 двокреветни стандардни соби со сврзувачка врата, макс:4 + 1 лице, 46 m²) 6 Junior suite (макс. 2 + 2 лица, 65 m²) 6 double superior side sea view  4  One-bedroom apartments(макс. 2+2 лица, 55 m²)
Пансион
Услуга: Доручек , Вечера
Информации за програмата

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.