Мапа

Admiral Plaza Aparthotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Admiral Plaza Aparthotel Слики и Видеа

Плажа

Плажа : Хотелот е  100 метри далеку од плажа.
Лежалки за на плажа : Со доплата на лице место 
Чадори за сонце : Со доплата на лице место 


Во цената не е вклучено:
Во цената не е вклучено :
- креветче за бебе;
- паркинг за кола.
Услови за деца


Локација
Локација : Sunny Beach, 8240 Sunny Beach, Bulgaria 
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени во хотелот. 
Сместување

Сите соби во Адмирал Плаза Апартманите имаат клима уред. Целосна опремена кујна со фрижидер, фурна, собите исто така имаат и балкон,телевизор, телефон и интернет.

Тип на соба : Студио
Студио : Брачен кревет или 2 одделни кревети и дневен престој, собите располагаат со  клима уред, телевизор, целосна опреман кујна ( фрижидер, тостер, микробранова печка, електричен бокал за вода итн. ) во кујната е дозволено готвење.

Пансион
Сместување на база : Наем на соба 

Оброци во хотелот - Со доплата на лице место. 
Во Адмирал Плаза Апартхотелот имаат интернационална кујна во а ла карте ресторанот.
За хотелот:
Апартхотелот Адмирал Плаза е изграден во 2010 година. Од центарот на градот е оддалечен 500 метри.
Сместувачки капацитет : 1  главна зграда, 6 споредни згради,1 лифт, тип на соби : студио ( максимално до 2 лица ). 

Информации за програмата

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.