Патници 2
Возрасен
Дете
Години на прво дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на второ дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на трето дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на четврто дете
0 - 15 Ages
-
+
Во ред
Патници 2
Возрасен
Дете
Години на прво дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на второ дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на трето дете
0 - 15 Ages
-
+
Години на четврто дете
0 - 15 Ages
-
+
Во ред

Хургада Лето 2022

ХУРГАДА

сo директен лет од Скопје

6 ноќевања / 7 полни дена

секоја Среда од 11.05.2022 до 28.09.2022 вкл.

секоја Сабота од 11.06.2022 до 15.10.2022Нема ништо поубаво од  помислата дека летото набрзо започнува. Ако се одлучите да патувате во Африка, тогаш Египет Ви нуди многу можности за комплетен одмор. Одморите во Хургада стануваат сè попопуларни кај туристите. Тие се вистински рај за оние кои сонуваат за лето во текот на целата година.Времето во Хургада овозможува уште кон крајот на февруари да се оди на плажа. Одмаралиштето, кое некогаш било рибарско село, е меѓу најдобрите дестинации за луѓе од целиот свет.

Поминете си го својот одмот  во  Хургада со  6 ноќевања  на all Inclusive пакет.

Можете да изберете од мноштво на  хотели, кој  АтлантиС ги одбра за вас како најдобра комбинација на цена и квалитет. За време на Вашиот одмор во египетското одморалиште, можете да ја разбиете монотоноста со многу пријатни дневни патувања. Некои нудат нуркање во неверојатните води на Црвеното Море, а други јавање на камила во Сахара.

Прекрасните хотелите ќе се потрудат одморот да ви биде совршен. Собите се пространи со прекрасен поглед на Црвеното Море, кујна - интернационална, и опции за забава - разновидни.

Секако, ако сакате да дознаете повеќе за историјата на оваа древна цивилизација, не двоумете се да се одлучите за екскурзиите што нашиот партнер ги организира за Вас. 

 
Организатор на патувањето е ДТУ АтлантиС ДООЕЛ и за оваа програма може да се користат Covid-19 ваучерите издадени од АтлантиС

      ПРОГРАМА  
Club Room Back view No Balcony - All Inclusive
Standard Pool Or Lagoon View Room - All Inclusive
Standard Room - All Inclusive
Deluxe Back View Room - All Inclusive
Standard Pool or Side Sea View Room - All Inclusive
Standard Room - All Inclusive
Standard Room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Room - All Inclusive
Classic Mountain View Room - All Inclusive
Standard Back View Room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Room - All Inclusive
Promo Back View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Comfort Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Sea Side View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Deluxe Sea View - All Inclusive
Deluxe GV/PV Room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Back View Room - All Inclusive
Standard Back View Room - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Trouble GV/SSV Room - All Inclusive
STANDARD GARDEN/POOL VIEW - All Inclusive
Bungalow Garden View - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Superior Pool View Room - All Inclusive
Standard Pool View Room - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Classic Garden View Room - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Standard Garden View - All Inclusive
Standard Pool View Room - All Inclusive
Superior Garden View - All Inclusive
Promo room - All Inclusive
Superior Back/Mountain View Room - All Inclusive
Double Superior - Garden View or Pool View - All Inclusive
Room Double Superior Garden View - All Inclusive
Premium Family Suite 2 Bedroom - All Inclusive
Superior Side View Room - All Inclusive
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.