VINCCI SAFIRA PALMS ZARZIS Tunisia Island of Djerba
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

VINCCI SAFIRA PALMS ZARZIS Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Карактеристики за хотелот
Хотелот Vincci Safira Palms 4* е рај во Зарзис, во југоисточниот дел на Тунис. Единствена можност да уживате во бескрајните плажи со бел песок прекриени со тиркизно море и неверојатни пустински зајдисонца.
Во овој хотел сè е дизајнирано за одмор. Со директен пристап до плажата, гостите можат да вршат различни активности со морето во позадина или да се релаксираат во еден од трите базени или сеопфатниот спа центар.
Vincci Safira Palms има четири ресторани и различни барови, како и шопинг зона и цела низа скриени катчиња каде секој детал е дизајниран да понуди уникатно искуство.

VINCCI SAFIRA PALMS ZARZIS Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.