THE GOLDEN COAST BEACH HOTEL Cyprus Ayia Nappa
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

THE GOLDEN COAST BEACH HOTEL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Краток опис
Хотелот Golden Coast Beach е опкружен со бујни градини и се наоѓа на плажа во Протарас. Има голем надворешен базен со тобогани и тераса со лежалки и чадори, нуди климатизирани соби со балкони.
Собите во хотелот Golden Coast Beach имаат паркет и модерен мебел. Тие се опремени со мини-бар и сателитска ТВ со наменски детски канали. Некои соби имаат балкони со панорамски поглед на Средоземното Море.
Елегантниот ресторан Атриум служи регионална и интернационална кујна. Golden Coast има таверна која нуди кипарски јадења. Има и бар покрај базен кој нуди ладни пијалоци и сладолед. Бесплатен појадок се служи во ресторан со поглед на вода; може да се организираат вечерни оброци. 
 Другите погодности вклучуваат 2 базени, фитнес центар и спа центар, плус детски клуб.
Гостите можат да уживаат во релаксирачка масажа или да присуствуваат на лекција по јога. Хотелот има и фитнес центар. Децата можат безбедно да пливаат во сопствен базен, а има и детски клуб, детско диско навечер и детско игралиште. Друштвени игри, загатки и колички се достапни бесплатно, додека услугата за чување бебиња може да се обезбеди на барање.
Хотелот Golden Coast Beach се наоѓа на помалку од 650м од плажата Каламис. Хотелот нуди 24-часовен деск сервис и бесплатен приватен паркинг на лице место. WiFi е достапен насекаде.
Локација
Сместен на плажата Каламис, овој лежерен хотел е на само 63km од меѓународниот аеродром Ларнака,3km од Protarás Ocean Aquarium и 12km од Parko Paliatso Luna Park (забавен парк).
Карактеристики за соба
Со балкони со поглед на градина, светлите соби со бои инспирирани од плажа имаат бесплатен Wi-Fi, телевизори со рамен екран и мини фрижидери. Надградените соби имаат поглед на море; некои имаат тераси со топли кади. Фамилијарните соби имаат кревети на спрат. Апартманите се со втори балкони и посебни дневни простории.
За хотелот:
Омилен меѓу локалното население и посетителите од далеку, хотелот Golden Coast Beach е совршено место да се опуштите, да ја вкусите омилената кујна или да се опуштите со коктел додека гледате над Средоземното Море. Совршено лоциран на плажата на туристичката област Протарас и нуди одлични капацитети кои се состојат од различни видови соби за гости, конференциски сали, опции за јадење и рекреативен центар.

THE GOLDEN COAST BEACH HOTEL Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.