SUNCONNECT DJERBA AQUA RESORT Tunisia Island of Djerba
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

SUNCONNECT DJERBA AQUA RESORT Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Хотелот се наоѓа на 22 км од аеродромот, 1 км. од терен за голф и 4 км. од Explore Park Djerba.
Карактеристики за соба
телефон
телевизија
климатизација
сеф
мини бар
тераса
Фен
бањарка
Спорт и рекреација
аеробик
Стрелаштво
тематски вечери
филмски вечери
тениска опрема
вечерна забава
објекти за спортови на вода (на лице место)
пикадо
караоке
пинг Понг
билијард
игралиште
соба за игри
тениско игралиште
воден парк
нуркање
Карактеристики за хотелот
главен ресторан
бар
базен
Спа центар
фитнес
Дополнителни информации
Последно ажурирање на информацијата /08.02.2023/.
Забелешка: Администрацијата на хотелот го задржува правото да направи промени во концептот на хотелот без претходно предупредување.

SUNCONNECT DJERBA AQUA RESORT Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.