MENINX DJERBA Tunisia Island of Djerba
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

MENINX DJERBA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Хотел Клуб Менинкс Џерба е хотел на плажа лоциран на 3 км од градот Мидун и 2 км од теренот за голф Џерба. Меѓународниот аеродром Џерба е 25 километри.
Карактеристики за соба
климатизација
мини бар
Фен
телефон
телевизија
Карактеристики за хотелот
ресторан
бар
Ноќен клуб
базен
сауна
Тенис
фризерски салон
Спа соба за состаноци
Дополнителни информации
Последно ажурирање на информацијата /08.02.2023/
Забелешка: Администрацијата на хотелот го задржува правото да направи промени во концептот на хотелот без претходно предупредување.
За хотелот:
Хотелот беше целосно реконструиран и реконструиран во 2006 година и е составен од неколку блокови.

MENINX DJERBA Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.