LE HAMMAMET HOTEL & SPA Tunisia Hammamet
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

LE HAMMAMET HOTEL & SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Важни информации
Хотелите имаат право да менуваат одредени услуги, начини на плаќање, како и периодот на користење на содржината, промени на концептот all inclusive и слично, во согласност со нивната деловна политика, временските услови и други релевантни фактори, и тур-операторот не може да биде одговорен за истите промени.
Карактеристики за хотелот
На 2-минутна прошетка од најблиската плажа, овој опуштен спа-хотел е помалку од 1 km од автопатот C28 и 4 km од археолошкото наоѓалиште Pupput.

Светлите, стандардни простории нудат балкони, бесплатна Wi-Fi и сателитска телевизија, како и мини бар и деск.

Услугите вклучуваат повеќе опции за јадење, како и барови, затворен базен и отворен базен и сончева тераса. Исто така, има топла када, детски базен, финска сауна и СПА. Масажи се достапни.

LE HAMMAMET HOTEL & SPA Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.