HOTEL ZODIAC Tunisia Hammamet
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

HOTEL ZODIAC Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Плажа
Плажа има на 300м од хотелот.
Услови за деца
-Детски базен
-Мини клуб за деца
Локација
Хотелот се наоѓа во срцето на Јасмин Хамамет на 300м од плажата, 60 минути од меѓународниот аеродром Тунис-Картагина, 90 минути од аеродромот на Сканес-Монастир и 10 минути од центарот на Хамамет. Сместен на10 минути пешачење од тематскиот парк Carthageland Hammamet, 1,5 км од Јасмин Хамамет.
Карактеристики за соба
-клима
-телевизија
-Телефон
Спорт и рекреација
пинг понг
топка за на плажа
одбојка
игри
Аеробик
Акваџим
Пикадо
Стрелаштво
тениско игралиште
Вечерна забава
масажи
Важни информации
Хотелите имаат право да менуваат одредени услуги, начини на плаќање, како и периодот на користење на содржината, промени на концептот all inclusive и слично, во согласност со нивната деловна политика, временските услови и други релевантни фактори, и тур-операторот не може да биде одговорен за истите промени.
Карактеристики за хотелот
-отворен базен
-загреан базен
-сеф
-менувачница
-Продавница
-салон за убавина
Сместување
Хотелот има 97 пространи и удобни простории, вклучувајќи 6 конектирани простории и 4 фамилијарни соби на два спрата, 3 апартмани се составени од хол и спална соба опремена со бања.

HOTEL ZODIAC Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.