HARI CLUB BEACH RESORT Tunisia Island of Djerba
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

HARI CLUB BEACH RESORT Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Плажа
Приватна песочна плажа со бесплатни чадори, лежалки и крпи за плажа.
Услови за деца
мини клуб за деца од 4-12 години
тинејџерски клуб за деца од 13-16 години
детски простор во главниот ресторан
бебешки столчиња во главниот ресторан
игралиште
бебешко креветче (на барање)
анимација
бебиситерка (на барање и со доплата)
Локација
Хотелот се наоѓа во туристичката област Агир, SMY Hari Club Beach Resort е на 1,5 km од центарот на истоимениот град, 8 km од Midoun, 22 km од главниот град Khumt Souk и 30 km од Djerba- Аеродром Зарзис.
Карактеристики за соба
климатизација
телевизија
телефон
сеф
мини фрижидер
Фен
балкон или тераса
Спорт и рекреација
анимација
дискотека
пинг понг
мини голф
пикадо
одбојка на плажа
аеробик
кошарка
билијард (со плаќање)
7 тениски игралишта (осветлувањето се плаќа)
аквацентар - парасеилинг (со плаќање)
Карактеристики за хотелот
3 ресторани
снек бар
лоби бар
бар покрај базен
бар на плажа
надворешен базен со детски простор
затворен базен
Спа центар
Дополнителни информации
Последно ажурирање на информацијата /15.02.2023 година/.
Забелешка: Администрацијата на хотелот го задржува правото да направи промени во концептот на хотелот без претходно предупредување.
За хотелот:
Хотелот е реновиран во 2019 година. Располага со вкупно 220 соби во двокатната зграда и 9 двокатни бунгалови на површина од 60.000 кв.м.

HARI CLUB BEACH RESORT Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.