Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
Е-пошта
Време на Повик
Мапа

Grand Hotel Sunny Beach Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Grand Hotel Sunny Beach Слики и Видеа

Плажа
На 300 m од хотелот се наоѓа песочна плажа.
Локација
Ivana Palace Hotel се наоѓа на 1,5 km од Бургас и на околу 30 km од аеродромот во Бургас. 
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Собите имаат телефон, бања, фен, клима уред, кабловска ТВ, телефон и мал фрижидер.
Пансион
Хотелот работи на Half Board и All Inclusive концепт. 
За хотелот:
Хотелот Ivana Palace се наоѓа во западниот дел на ресортот Sunny Beach и на 300 m од плажата.
Хотенот нуди 24H рецепција, лифт, лоби бар, ресторан, надворешен базен со детски дел, бар на базен, фитнес, сауна, џакузи, сеф на рецепција со доплата, менувачница и продавница.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.