Мапа

FESTA WINTER PALACE Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

FESTA WINTER PALACE Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Бесплатно
• затворен базен (систем за греење)
• фитнес
• сауна
• парна бања
• просторија за релакс
• контрастен туш
•Wi Fi
 

Facilities
• Бифе ресторан 
• Ресторан за вино и скара со зимска тераса
• лоби бар и слаткарница „Моцарт“ / домашни десерти /
• Ноќен бар
• АТМ банкомат
• услуга во соба
• 2 конференциски сали
• Wi-Fi (бесплатно)
• Релакс зона
• салон за убавина
• услуга - хемиско чистење (со доплата)
• обезбеден паркинг (со доплата)
• гаража (со доплата)
• миленици не се дозволени во хотелот
Во цената не е вклучено:
Дополнително се наплатува:
• масажа
• Турска бања
• зона на игри
• ски склад
• обезбеден паркинг
• гаража
Локација
На 100 метри оддалеченост од центарот на ресортот и 50 m оддалеченост од ски патеките „Cherveno Zname“.
Концепт за исхрана
За храна и пијалоци може да изберете помеѓу 2 ресторани и 2 барови кои служат гурманска кујна и избрани пијалоци.
Дополнителни информации
Бесплатен интернет е достапен во целиот хотел.
Сместување
Собите се одликуваат со богат мебел и ткаенина и се пространи и имаат балкон со поглед кон планина.
General Warning
Хотелските соби може да се разликуваат по големина и дизајн, така што сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на дадени услуги (за доплата / бесплатно). Ве молиме прифатете ги нашите искрени извинувања за какви било несовпаѓања.
Health Care
Големиот центар за релаксирање кој вклучува базен, сауна, парна бања, фитнес објекти и нуди широк спектар на масажи,  е одлично место за одмор на планина.
Home Child
• бебешко креветче (бесплатно, на барање)
• столче (бесплатно)
• Мини клуб (бесплатно)
За хотелот:
Луксузниот зимски 5 звезден хотел во Боровец, во подножјето на Рила има затворен базен и е оддалечен на само 100м од скијачката патека и жицарницата.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.