DIANA BEACH ZARZIS Tunisia Island of Djerba
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

DIANA BEACH ZARZIS Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Семејниот хотел е на 3км оддалечен од Hessi Jerbi Beach. Houmt Souk е на околу 30 минути возење.
Карактеристики за хотелот
3-ѕвездениот Diana Beach се наоѓа во Зарзис, на 1,5км од плажата Oamarit Beach и нуди базен. Во овој хотел има сауна, фризер и ноќен клуб. Diana Beach има креветчиња, детски клуб и игротека за гости со деца, велнес центар.

Година на реновирање: 2010. Број на соби: 194.

DIANA BEACH ZARZIS Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.