AVLIDA HOTEL Cyprus Paphos
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

AVLIDA HOTEL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Краток опис
Хотелот Авлида во Пафос, Кипар, е четириѕвезден ресорт кој комбинира луксуз, удобност и достапност. Овој простран семеен ресорт со 200 соби доживеа голема експанзија во 1992 година и беше целосно реновиран во 2013 година. Само неодамна, во 2019 година, сите соби се целосно реновирани, обновени и модернизирани според најновите индустриски стандарди.

Сите пространи соби имаат тв приемници со рамен екран,смарт HD TV и ултра брз и бесплатен Wi-Fi, моќни тушеви и индивидуално контролирана климатизација. Стремејќи се кон извонредност во сите аспекти на својата услуга, ресортот обезбедува совршен амбиент за пријатен и безгрижен одмор. Изобилството на понудени објекти, услуги и удобности значи дека никогаш нема потреба да одите далеку.

Уживајќи во воодушевувачки поглед на Средоземното Море, хотелот Авлида е оддалечен само две минути од песочна плажа и директно спроти местото на светското наследство на УНЕСКО „Гробниците на кралевите“. Многу продавници, пабови, барови, ресторани, клубови и други удобности се на само една кратка прошетка од хотелот. Најголемиот трговски центар на Кипар е на половина пат помеѓу хотелот и живописното пристаниште Пафос. Возбудливиот ноќен живот кој е поблиску до пристаништето и локалниот пазар се на приближно десет минути пешачење од ресортот. За поеклектичните гости, Стариот пазар со своите шик кафулиња, бутик продавници и многу други скриени скапоцени камења е оддалечен само неколку минути.

Има голема листа на коктели и пијалоци за клиентите на All Inclusive заедно со жива забавна програма. Другите патници и гости ќе ги сметаат нашите пристапни цени и одличната услуга неодоливи. Пријателскиот повеќејазичен персонал ќе ви обезбеди топло добредојде.
Спорт и рекреација
Целосна програма на дневни активности и вечерна забава за сите возрасти.

Во хотелот Авлида имаат за цел да обезбедат забава за сите гости, млади и стари, без оглед на нивните преференции. За ова, ги нудат следниве пријатни објекти, активности и емисии:

• Различни тематски вечери

• Кипарска ноќ со жива музика и танцување

• Програма за сезонска анимација

• Музика во живо

• Бинго

• Квизови

• Караоке

• Дискотека

• Модна ревија

• Натпревари

• Изложба на накит

• Тестирање на вино

• Демонстрации за храна и пијалоци

AVLIDA HOTEL Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.