AT HERBAL Cyprus Protaras
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

AT HERBAL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Краток опис
Хотелот се наоѓа на само еден чекор од плажата Fig Tree Bay, која доби статус на плажа со сино знаме поради извонредниот квалитет на водата и јавните капацитети. Во текот на целата година, гостите можат да уживаат во сончевата светлина и полињата со свежо овошје и зеленчук собрани 3 пати годишно, да ја вкусат најдобрата риба што некогаш ја пробале, да се релаксираат со прекрасен поглед на Медитеранот и секако, да запознаат луѓе кои секогаш се подготвени да ви посакат добредојде и споделат некои од тајните на кипарската култура и традиции.
Плажа
Песочна плажа на 150 метри.
Услови за деца
Детски базен.
Високи столчиња за јадење во ресторанот.
Детско мени.
Локација
Хотел At Herbal  се наоѓа во мирна област, во мало туристичко село, во непосредна близина на ресторани, таверни, барови - на само пет минути пешачење од хотелот. Во близина има автобуска станица која обезбедува редовни линии до Паралимни, Протарас и Аја Напа.
Хотелот се наоѓа во селото Пернера, 2,5 км од Протарас, во југоисточниот дел на островот Кипар, 3 км од Паралимни, 65 км од меѓународниот аеродром Ларнака и 15 минути со автомобил од Аја Напа.
Тоа е идеално место за мирен релаксирачки одмор со деца. Хотелот е погоден и за оние кои би сакале да се одморат на мирно место, но недалеку од забавата на Аја Напа. Хотелот се наоѓа на 200м од плажата Потами Беј и 400м од плажата Поликсенија.
Карактеристики за соба
105 соби
Хотелските соби имаат балкон. Сите соби во AT Herbal Hotel се опремени со клима уред и телевизор со рамен екран со сателитски канали, кафемат. Собите имаат приватна бања со туш и бесплатни тоалети. Обезбеден е бесплатен Wi-Fi интернет пристап.
Концепт за исхрана
Ресторан.
Лоби бар.
Бар покрај базен.
Спорт и рекреација
Отворен базен. Затворен базен. Детски базен.
Спа центар
Сауна. Џакузи. Амам. Масажа.

Важни информации
Последно ажурирање на информацијата /07.12.2022/
Забелешка: Администрацијата на хотелот го задржува правото да направи промени во концептот на хотелот без претходно предупредување.

AT HERBAL Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.