AKTEA BEACH HOTEL Cyprus Ayia Nappa
"Kористиме "колачиња" (cookies) за да обезбедиме најдобро корисничко искуство и функционалност на веб страната. Ако продолжите, ќе претпоставиме дека разбирате и прифаќате.​
Повеќе информации можете да добиете на следниот линк политика за колачиња
Прифаќам
Мапа

AKTEA BEACH HOTEL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Плажа
Песочна плажа на 200 m од хотелот.
Услови за деца
- Детски базен;
- игралиште;
- мини клуб.
Локација
Распространета над недопрениот залив на морскиот брег, веднаш до природната патека што го поврзува крајбрежјето на Аја Напа од плажата Ниси до Кејп Геко. AKTEA BEACH HOTEL се наоѓа на непосредна близина од центарот на Аја Напа/2 км/ со многу продавници, барови и ресторани.
Концепт за исхрана
ARGO RESTAURANT 
Секојдневно се служи богата шведска маса за појадок, ручек и вечера со разновидна кипарска и интернационална кујна заедно со избор од најдобрите локални вина.

POSIDON POOL BAR
Во барот покрај базенот се служи избор на коктели, кафиња и сокови.
Спорт и рекреација
Модерна фитнес сала со сета потребна опрема, сауна, џакузи, парна бања, масажа, внатрешен и надворешен базен, тениско игралиште/мини фудбал, пинг-понг, пикадо и билијард. Училиште за нуркање на локацијата. Сите видови на спортови на вода се достапни на во близина.
Вечерни претстави и различни тематски вечери според сезоната.
Важни информации
Последно ажурирање на информацијата /28.11.2022/.
Забелешка: Администрацијата на хотелот го задржува правото да направи промени во концептот на хотелот без претходно предупредување.
Сместување
STUDIO
комплетно опремени отворени студија со приватен балкон/тераса, wifi, брачни кревети, чајна кујна, фрижидер со фурна, рингли, котел и тостер, како и бања/туш, WC, телефон, радио, сателитска ТВ, фен и клима уред. Сеф може да се изнајми за дополнителна минимална такса.

ONE BEDROOM APARTMENT
комплетно опремени апартмани со една спална соба со сопствен балкон/тераса, wifi, брачни кревети, кујна, фрижидер, фурна, рингли, котел и тостер, бања/туш WC, телефон, радио, сателитска ТВ, фен и клима уред. Сефот може да се изнајми за дополнителен минимален надомест.

AKTEA BEACH HOTEL Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Придружи се на нашиот Newsletter / За согласност и одјавување прочитајте во политика за приватност
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.