Мапа

7 POOLS SPA & APARTMENTS Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

7 POOLS SPA & APARTMENTS Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
надворешен базен (10 x 3.5m)
внатрешен базен (23 x 8m)
внатрешен акватонски базен (12 x 5m)
надворешено и внатрешно џакузии (капацитет  – до 10 лица во едно џакузии )
креветче за бебе 
надворешен детски базен 
внатрешен детски базен 
детско катче 
паркинг ( надворешен) 
безжичен интернет 
фитнес 
сауна 
шах 


Во цената не е вклучено : 
пинг понг
билјард
масажа 
парна бања 
Турска бања
 
Професионален Спа центар 
Услови за деца
Услови за деца : Туристи помеѓу : 6-11,99 години се сметаат за деца во хотелот. 

Локација
Локација : 1,5 километри од центарот на Банско и 360 метри од Гондола лифтот. 

Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување
Капацитет : 3+1 споредна зграда; 2 лифта 

Соби :
 
Студио - 3 соби (макс. 2 лица, 30-35 m²) 

Апартман со 1 спална соба - 18 соби  (макс. 2+2/3 лица, 45 m²)
Апартман со 1 сплана соба Лукс - 8 соби  (макс. 2+2/3 лица, 58 m²)
Апартман со 2 спални соби мазонети - 7 соби (макс. 4+1/5 лица, 80 m²). 
Пансион
Услуга : 
Ноќевање со појадок
BB (buffet breakfast)
Полупансион (појадок и вечра )
HB (buffet breakfast and dinner /buffet or set menu/). 

За хотелот:
Хотелот е изграден во 2018 година  
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.